Electrifying Whisper
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Electrifying Whisper means anti-captivity, a total freedom on Visual Key's wave. RPG J'Rock forum.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 O "gustare" putin mai...dulce.

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 11:35 am

-Hmp,daca vrei ramanem aici..dar eu nu mai vreau sa mananc prajituri pentru o vreme.
Isi duse mainile in cap atingandu`si parul.
-Geez...
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 11:39 am

-he he..tare nu as vrea sa fiu in locul tau!
Incepu sa rada,aplecanduse putin pe vine,scotandusi din rucsac cateva caiete,incepand sa le rasfoiasca in graba.
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 11:59 am

-Si tu ti`ai primit portia..
Privi spre caietele fetei neintelegand ce e cu ele.
-Ce`s alea?
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:06 pm

-Ahh...nimic.De ce intrebi?
Cum il auzi,le baga inapoi la lor in rucsacul sau reluandusi locul pe scaun,ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:08 pm

Isi trecu mana pe la ceafa fara sa mai zica nimic,ignorand subiectul.omanda o doza de cola fiindu`i foarte sete dupa prajitura.
-Ehh,tu de cand erai aici?
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:12 pm

-Nu de mult..Cam..de o jumatate de ora.
isi aseza rucsacul pe spatarul scaunului in timp ce se stramba usor din nas.
-Imediat dupa ce am iesit de la cursuri.
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:19 pm

-Interesant...murmura luand doza de cola si desfacan`oIsi lipi buzele de aceasta gustand din lichid.
-Nu cred ca mai raman mult timp pe aici.
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:22 pm

-Tu vorbesti?Dar acuma incepu sa mi se faca lene sa ma ridic..Si pana ajung in camera mea..-.-'' Presimt ca o sa platesc pe cineva sa ma care in spate.
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:28 pm

-Pot sa fiu eu acela?chicoti continuand sa bea din doza.
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:29 pm

-Daca nu ceri prea mult..
Rase incet,inchizandusi pentru scurt timp ochii.
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:33 pm

-Eh,momentan nu vreau nimic..asta nu inseamna ca ai scapat..
Lua ultima gura din doza uitandu`se pe fereastra.
-Sa`mi spui cand plecam.
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:49 pm

-Hmm..cred ca acuma.Nu prea mai am ce face.Si oricum..de ce nu vrei acum pretul?Am destui bani la mene..xd
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:58 pm

-Nu stiu,poate imi vine alta idee...Dra,nu e putin cam ciudat?Adica..ofta ramanand calm.
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 1:07 pm

-Ha?!
isi lasa capul pe spate,in timp ce gandul incepea sa'i zboare in alta parte,inchizandusi la loc ochii,mai mai sa adoarma.
-Ce anume este ciudat?
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyWed Sep 23, 2009 10:39 am

-Sa te car in spate ..replica ridicandu`se in picioare.Chiar pare ciudat,mai bine mergem pur si simplu..dar unde?
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyWed Sep 23, 2009 11:09 am

-Doar glumeam..
Incepu sa rada ridicanduse la randul sau in picioare.Isi indrepta privirea spre fereastra observand cum incepuse ploaia,punandusi incet gluga in cap,fara sa se inchida la hanorac.
-Hmm..nu prea stiu.oricum..aflu eu unde!
Zambi glumeata,mai apoi iesi in scurt timp din cofetarie in timp ce ploaia incepuse incet sa'i ude hainele.
-Haide odata!
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyWed Sep 23, 2009 11:22 am

Privea spre fereastar gandindu`se deja cum o sa ajunga ud.
-Mda,dar ...gandeste mai repede...
Zise acesta alarmat cand iesi din cofetarie.
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyWed Sep 23, 2009 11:24 am

-Uite cum facem..daca stai atat,eu o iau inainte,iar tu te gandesti!Cappishi?
Nu mai astepta un raspuns.O lua inainte incepand sa alerge prin ploaie,luando pe o straduta putin mai ingusta.Nici nu stia unde se indreapta,insa nu mai conta asta pentru ea,macar..se distra..Putin mai ciudat dar...in felul sau..nu?
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyWed Sep 23, 2009 11:40 am

-Weh?ofta ducandu`se dupa ea tinandu`si mainile deasupra capului ca sa nu`i ude parul,insa nu functiona.
'Gandeste Yuno,unde sa mergem?Ce zici de strand?' gandi zambind scurt.
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyWed Sep 23, 2009 11:42 am

Continua sa alerge,privind putin in urma sa observandul pe tanar.
-Ti-e frica sa te uzi?Parca ai fi o matza,zau asa!
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyWed Sep 23, 2009 11:46 am

-Nu,mnu mi`e frica..doar ca racesc repede...mormai urmand`o prin ploaie cu capul in jos,simtind deja cum se udase.
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyWed Sep 23, 2009 11:49 am

-Atunci dute acasa,doar sti drumul..nu?
Alerga putin mai repede,urcandusi picioarele pe bordura intinznadusi mainile in lateral pastrandusi echilibrul,precum un copil mic care se plimba pentru prima oara.
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyWed Sep 23, 2009 11:52 am

-Nu,nu vreau..de ce crezi ca am mai iesit afara?Nu sa ma plimb?
Se opri privind`o pe fata care parea fericita.Zambi scurt incercand sa faca si el la fel.Se urca pe bordura ducandu`si mainile in lateral incercand sa`si pastreze echilibrul.
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyWed Sep 23, 2009 11:56 am

-Pai si-atunci?!
Isi ridica privirea observandul pe baait cum ii copia gestul.Zambi scurt mai apoi incepu sa alerge inca putin,observand un parculet putin cam pustiu,in timp ce-si aranja mai bine gluga pe cap.
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 EmptyWed Sep 23, 2009 12:07 pm

Sari de pe bordura la capatul acesteia observand imediat parculetul din fata lor.
-Mergem acolo?
Back to top Go down
Sponsored content





O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: O "gustare" putin mai...dulce.   O "gustare" putin mai...dulce. - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
O "gustare" putin mai...dulce.
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Electrifying Whisper :: RPG Zone :: City zone :: Cofetarie-
Jump to: