Electrifying Whisper
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Electrifying Whisper means anti-captivity, a total freedom on Visual Key's wave. RPG J'Rock forum.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Care vrea sa fie fiert in suc propriu?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Yamapi

Yamapi


Posts : 14
Join date : 2009-09-10

Care vrea sa fie fiert in suc propriu? Empty
PostSubject: Care vrea sa fie fiert in suc propriu?   Care vrea sa fie fiert in suc propriu? EmptyThu Sep 10, 2009 4:48 am

Yamapi ateriza plictisit pe la sauna.Se dezbraca si isi lega un prosop in jurul taliei , intrand apoi printre aburi.
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

Care vrea sa fie fiert in suc propriu? Empty
PostSubject: Re: Care vrea sa fie fiert in suc propriu?   Care vrea sa fie fiert in suc propriu? EmptyThu Sep 10, 2009 4:53 am

-Salut Yamapi,zise baiatul din spatele lui care era deja acolo de 10 minute.
Back to top Go down
Yamapi

Yamapi


Posts : 14
Join date : 2009-09-10

Care vrea sa fie fiert in suc propriu? Empty
PostSubject: Re: Care vrea sa fie fiert in suc propriu?   Care vrea sa fie fiert in suc propriu? EmptyThu Sep 10, 2009 5:06 am

-Ah salut!spuse el tresarind caci nu-l observas pe baiat , insa vocea i se parea destul de cunoscuta.
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

Care vrea sa fie fiert in suc propriu? Empty
PostSubject: Re: Care vrea sa fie fiert in suc propriu?   Care vrea sa fie fiert in suc propriu? EmptyThu Sep 10, 2009 5:13 am

-Deci ne intalnim si aici..zise mai mult in soapta aranjandu`si mai bine prosopul legat de talie.
Back to top Go down
Yamapi

Yamapi


Posts : 14
Join date : 2009-09-10

Care vrea sa fie fiert in suc propriu? Empty
PostSubject: Re: Care vrea sa fie fiert in suc propriu?   Care vrea sa fie fiert in suc propriu? EmptyThu Sep 10, 2009 10:54 am

-Umm presupun , raspunse el dand putin din mana prin abur pentru a-i vedea mai bine fata"Uhm e Yuno..."
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

Care vrea sa fie fiert in suc propriu? Empty
PostSubject: Re: Care vrea sa fie fiert in suc propriu?   Care vrea sa fie fiert in suc propriu? EmptyThu Sep 10, 2009 1:03 pm

-Presupun ca acum ai venit...Sau nu te`am vazut eu?
Incerca sa`si revina de la caldura din jurul lui tusind o data punandu`si rapid mana la gura.
Back to top Go down
Sponsored content





Care vrea sa fie fiert in suc propriu? Empty
PostSubject: Re: Care vrea sa fie fiert in suc propriu?   Care vrea sa fie fiert in suc propriu? Empty

Back to top Go down
 
Care vrea sa fie fiert in suc propriu?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Electrifying Whisper :: RPG Zone :: City zone :: Sauna-
Jump to: