Electrifying Whisper
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Electrifying Whisper means anti-captivity, a total freedom on Visual Key's wave. RPG J'Rock forum.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Seara pe plaja..-O simpla plimbare

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 2:15 am

Se aseza din nou pe nisip intinzandu`se pe spate,privind cerul.Stranuta din nou incepand sa rada.
-Mai bine imi caut niste haine...sopti incercand sa gandeasca unde ar putea gasi hainele.
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 10:36 am

Isi scoase capul la suprafata privind putin spre cer.
"Hmm..sau poate.."
Isi intoarse privirea spre mal,incepand sa inoate inspre el.Spre mal,cand sa iasa din mare,un val o lovi,daramando in genunchi,in timp ce venise altul lovindo din plin.
Incerca sa se ridice scuipand apa,in timp ce-si prinse parul.Se aproprie de baiat asezanduse mai apoi pe nisip,punandusi mainile-n san.
-Te-ai bronzat?xd
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 10:53 am

Era ganditor fara sa`i auda intrebarea.Intr`un final scutura din cap razand,insa nu avea cine stie ce motiv.
-Uhm,mda..La lumina lunii.Deci..te`ai convins ca e rece?
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 10:58 am

-Nu e rece..
Cum ii raspunse,o adiere putin mai rece isi faca prezenta,in timp ce satena isi stranse mai tare mainile la piept,inclestandusi dintii.
-Destul de buna...umm..cred
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 11:38 am

-Probabil pentru tine,eu si acum...imi caut hainele pentru ca imi e frig.
Renunta sa`si mai caute hainele inchizandu`si ochii,ascultand valurile marii.
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 11:41 am

La un moment dat,incepu din nou sa stranute,fara sa se opreasca.Isi duse mainile la gura incercand sa-si acopere nasul.
-Ahh...Dupa experienta asta pot sa ma si angajez ca, clovn la circ!
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:01 pm

Il bufni rasul imaginandu`si`o pe fata intr`un costum de clovn.
-Ti`am zis eu ca e rece...
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:04 pm

-Si tu de ce razi,acuma?!
Se rasti la el,mai mai sa-l stranga de gat in gluma.
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:12 pm

-Weh,doar imi imaginam si eu ceva..
Isi trecu mana prin fata ochilor vazand`o mai apoi pe fata.
-Sper ca nu ai de gand sa ma mananci...
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:15 pm

-Neahh..Ca daca doream sa te mananc imi mai trebuia niste sare..xd
Se ridica apropriinduse din nou de mare nu inainte de asi lua o sticla goala din rucsac.
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:21 pm

Se apropie cu pasi marunti de ea preferand sa nu mai zica nimic curios de ideile fetei.
'Hmm..Vrea apa?'
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:24 pm

Cum sticla era de 2 litri jumatate,o umplu cu varf mai apoi ii puse dopul gaurindo putin,astfel incat sa nu curba apa doar dintr-o data.Isi intoarse privirile spre baiat,observand ca se ridicase.
-Sa..intamplat ceva?
Schita un mic zambet in coltul gurii,in timp ce incerca sa-si croiasca un plan.
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:36 pm

-Ah?Ce vrei sa faci?
Ii vazu sticla facand un pas in spate.
-E rece,nu te gandi sa ma uzi...
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:44 pm

-Ohh...ce pacat!
Exclama aceasta,mai apoi facu cativa pasi in fata,apropriinduse de el in timp ce tinea bine sticla in mana,pregatinduse.
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:48 pm

-Gandeste Yuno...sopti venindu`i o idee cat se poate de banala.Lua prosopul punandu`l in fata lui,incercand sa se fereastra.
-Daca incerci sa ma uzi iti vei uda prosopul.
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:51 pm

-Crezi ca asta ma opreste?
Isi intipari mai bine zambetul pe buze,in timp ce dadu prosopul la o parte din fata lui aruncadul pe nisip,ca sa se poata apropria de baiat,facand pasii cati mai mari pana ajunse in fata lui,pregatita.
-Ultima dorinta?
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:54 pm

-Da,sa nu racesc...
O privi cu o fata inocenta ridicandu`si mana pana ajunge aproape de sticla acesteia.
-S'o iau..sa nu o iau...chicoti punand mana pe sticla.
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 12:57 pm

-Neah..nu reusesti.
Cand ii vazu mana,il impinse imediat facandul sa cada lat pe nisip,ca sa nu ajunga la sticla.Si ca sa nu stea degeaba,incepu sa-l stropeasca din cap pana-n picioare,razand
-Cine sa uscat acum?Aud..aud?
Ii scoase limba mai apoi se aseza in genunchi pe nisip,mai mai sa-l stranga de gat,bineinteles in gluma,in timp ce lasa sticla langa picioarele sale,atenta.
-Bun mod pentru a raci,ne?Mai vrei vreo portie de apa?!
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 1:00 pm

Tusi simtind putina apa in gura,isi duse mana la gat frecandu`se apoi la ochi ducandu`si privirea spre fata.
-Vrei..sa...ma omori? tusi din nou tremurand usor.Parca e mult mai rece acum.
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 1:03 pm

-Bingoo..raspuns afirmativ!
De-odata ii pieri zambetul,retragandusi mainile in timp ce devenea putin ingrijorata punand mana pe sticla.
-Mai..mai rece?
Isi scutura putin capul auzindul cum tuseste,imediat isi lasa privirea-n jos inclestandusi dintii.
-Umm..scuze.
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyWed Sep 23, 2009 10:47 am

-Uhm...mda...mai rece...repeta imbratisandu`si corpul.Vrei si tu o incercatre?o intreba ducandu`si mana spre sticla.
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyWed Sep 23, 2009 11:01 am

-O...incercare?
Se dadu putin mai in spate,tot in genunchi fara sa-si dea seama la ce se referea tanarul.Il privi inca o data indreptandusi atentia spre mana lui,observand cum luase sticla.
-Doar nu vrei...nu?!
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyWed Sep 23, 2009 11:15 am

-De ce nu?
Apuca de sticla tragand`o spre el.Isi desprinse spatele de nisip indreptand sticla spre fata.Apasa pe ea,lichidul iesind prin aceasca indreptandu`se spre trupul fetei.Cand apa facu contact cu aceasta incepu sa rada.
-Vezi cum e?E rece nu?
Privi sticla care ramasese fara apa.Se ridica in picioare luand`o la fuga pentru orice eventualitate.
Back to top Go down
Amber

Amber


Posts : 116
Join date : 2009-09-10
Location : Prinsa'n paienjenisul stelelor

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyWed Sep 23, 2009 11:17 am

-O sa platesti,pentru asta!
Tipa tanara abtinandusi rasul.Se ridica incet in picioare incepand sa alerge dupa baiat,incercand sa-l prinda.
-Stai locului!
Back to top Go down
Yuno

Yuno


Posts : 1616
Join date : 2009-09-05

Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 EmptyWed Sep 23, 2009 11:26 am

In loc sa mearga drept se plimba din stanga in dreapta sa nu fie prins,insa de fiecare data cand isi intorcea capul inapoi o vedea pe fata din ce in ce mai aproape.
Back to top Go down
Sponsored content





Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Seara pe plaja..-O simpla plimbare   Seara pe plaja..-O simpla plimbare - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Seara pe plaja..-O simpla plimbare
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Electrifying Whisper :: RPG Zone :: Place of vacantion :: Mare-
Jump to: